دانشگاه طب آذربایجان / کارگزار رسمی و مستقیم باکو


» ارزیابی و اقدام به پذیرش تحصیلی دانشگاه طب آذربایجان

 ارزیابی و اقدام به پذیرش تحصیلی دانشگاه طب آذربایجان

- برخی از هموطنان بدلیل بوجود آمدن مشکلاتی قبل از خروج از کشور، عدم توانایی و برنامه‌ریزی در حضور در وقت مقرر ثبت‌نام و سایر مسائل از قبیل هزینه‌های پیش‌بینی نشده‌ی مسافرت یک الی دو هفته‌ای و بالطبع سایر هزینه‌های مازاد از قبیل اسکان موقت، صدور ویزا و عوارض خروج از کشور و ریسک عدم قبولی در ثبت‌نام دانشگاه بدلیل تکمیل ناگهانی ظرفیت پذیرش، کسر و یا نقصان اسناد و مدارک تحصیلی و... لازم است پروسه ثبت‌نام خود را از طریق آذطب به سرانجام رسانیده و درصورت ثبت‌نام موفق و دریافت دعوتنامه و انجام مصاحبه اقدام به حضور در دانشگاه و بستن قرارداد تحصیلی نمایند.
- پروسه وریفای ثبت‌‎نام شما تا زمانی که اقدام به ارسال اسناد و مدارک ننموده‌اید بصورت معلق تلقی شده و هرلحظه ممکن است از طرف دپارتمان رسیدگی به روند ثبت‌نام دانشجویان خارجی دانشگاه طب باکو لغو و انصراف شما اعلام شود.
- اولویت مصاحبه ورودی با افرادی است که لیست اسامی آنها بعلاوه مدارک ترجمه و تایید شده در وقت مقرر در دپارتمان دانشجویان خارجی در دست اجرا باشد. لذا ضروری است حداقل یک هفته قبل از تاریخ شروع پذیرش با آذطب در ارتباط باشید.
- مهمتر از همه با آذطب صادق باشید تا درصورت نقصان اسناد و مدارک، در اسرع وقت راهکارها و راهنمایی‌های لازم بمنظور گردآوری و تجمیع آن و در صورت عدم امکان تحویل بموقع اسناد رایزرنی برای ارائه اسناد موقت تا زمان استرداد مدارک از سازمان‌های آموزشی کشور و تحویل مدارک اصلی در اسرع وقت توسط شخص خودتان به دانشگاه، از طرف مشاورین آذطب برایتان درنظر گرفته شود.

چنانچه تمایل دارید برای تحصیل در دانشگاه طب باکو از طریق آذطب اقدام کنید، لطفاً فرم درخواست پذیرش را تکمیل و برای ما ارسال کنید. ما در سریعترین زمان ممکن یا از طریق ایمیل و یا تلفنی با شما تماس خواهیم گرفت و نتیجه ارزیابی و بررسی‌های لازم طبق شرایط برای موفقیت در پذیرش را به شما اعلام می‌کنیم.

* قبل از اقدام به تکمیل فرم پذیرش اطمینان حاصل کنید که وارد حساب کاربری خود در پورتال آذطب شده‌اید، عضویت شما در پورتال آذطب به این دلیل ضروریست که نتیجه پذیرش و پیامهای ضروری را از طریق منوی کاربری مشاهده خواهید کرد و در صورت اپلای پذیرش، اطلاع‌رسانی ها از همین طریق اعلام شده، همچنین در طول تحصیل از طریق حساب کاربری خود از تمامی امکانات و خدمات دانشجویی بهره‌مند خواهید شد.

* درصورت برخورد با مواردی که مانع تکمیل فرم شوند، سریعا با پشتیبانی آذطب تماس بگیرید.

« خدمات ویژه گروه‌های زیرمجموعه آذطب »

همین حالا می‌توانید نیازمندی و آگهی خود را در آذطب ثبت کنید، از کترینگ آذطب سفارش غذا بدهید، سوئیت و یا تور مورد نظرتان را رزرو و یا ترانسفر خود را به ثبت برسانید

کلیه خدمات اطلاع‌رسانی و تهیه گزارشات، راهنمایی و پشتیبانی و سایر امکانات تحصیلی در پورتال آذطب رایگان بوده و تنها خدمات ویژه آذطب شامل هزینه هستند

Students Official Portal of the Azerbaijan Medical University - AMU/ATU